Prekių pristatymas - Domiklik

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

6.1. Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš prekių pristatymo būdų, kurie yra nurodyti Interneto svetainėje. Pristatymo kaina priklauso nuo Pirkėjo pasirinkto pristatymo būdo.

6.2. Pirkėjas užsisakytas prekes gali priimti pats, pateikdamas galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą arba vairuotojo pažymėjimą) arba užsakymo metu nurodytas kitas asmuo, kuris pateikia savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą jas pristatančios įmonės atstovui.

6.3. Jei Pirkėjas užsakymo metu pasirenka prekių atsiėmimą viename iš Lietuvos pašto skyrių, jam yra taikomos prekių atsiėmimo taisyklės, su kuriomis galima susipažinti ČIA.

6.4. Jei Pirkėjas užsakymo metu pasirenka prekių atsiėmimą viename iš Omniva paštomatų, jam yra taikomos prekių atsiėmimo taisyklės, su kuriomis galima susipažinti ČIA.

6.5. Jei Pirkėjas užsakymo metu pasirenka prekių atsiėmimą viename iš LP EXPRESS, jam yra taikomos prekių atsiėmimo taisyklės, su kuriomis galima susipažinti ČIA.

6.6. Prekių pristatymo per kurjerį būdu Pirkėjas privalo pasirašyti siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą, laikoma, kad prekė yra perduota. Prekių atsitiktinio žuvimo ar jų sugedimo rizika pereina Pirkėjui nuo to momento, kai prekė perduota Pirkėjui.

6.7. Pardavėjas pristato prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių užsakymo patvirtinime nurodytais terminais. Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju bei pranešti dėl pasikeitusių pristatymo terminų. Jei Pardavėjas nepristato prekių per papildomą šalių sutartą terminą, Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties ir reikalauti grąžinti visos sumokėtos sumos.

6.8. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl trečiųjų asmenų, nesusijusių ir/arba nepriklausomų nuo Pardavėjo, kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

6.9. Jei Pirkėjas neatsiima prekių per nustatytą terminą arba jų nepavyksta įteikti Pirkėjui ir Pirkėjas buvo sumokėjęs už prekes bei jų pristatymą, prekės grąžinamos Pardavėjui, prekių pirkimo-pardavimo sutartis yra nutraukiama, o Pirkėjui grąžinami už prekes sumokėti pinigai, atskaičius Pardavėjui taikomus banko mokesčius bei prekių pristatymo mokestį.

6.10. Jei Pirkėjas neatsiima prekių per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti Pirkėjui, o Pirkėjas nebuvo už prekes sumokėjęs, tokios prekės grąžinamos Pardavėjui ir prekių pirkimo-pardavimo sutartis yra nutraukiama.

DĖL iškilusių klausimų kreiptis info@domiklik.com